Nafukovacie tesniace vaky SAVA

Nafukovacie tesniace vaky SAVA Žiaden produkt v tejto kategórii

Podkategórie

 • Nafukovacie tesniace...

  Nafukovacie tesniace vaky SAVA PLUGY a SAVA PLUGSY pre potrubia s väčším priemerom

  Skvelé vaky SAVA s povrchovým vzorom, správny výber gumových zmesí, Rayon-kevlarové vystuženie, primeraná dĺžka, nízka hmotnosť, excelentné tesniace vlastnosti, nehrdzavejúce komponenty, široká škála rozmerov a zaručená bezpečnosť pri práci, to všetko sú vlastnosti, ktorými sa hrdia vaky radu SAVA PLUGY a SAVA PLUGSY.

  Všetky vaky sú vybavené rýchlospojkou na rýchle nafúkanie, väčšie rozmery majú dve nafukovacie rýchlospojky. Rozmery a počet závesných ôk závisia na veľkosti vaku. Vaky môžu byť vkladané cez kanalizačné vpuste o rozmeroch 600 x 600 mm, okraje sú flexibilné, ľahko ich je možno ohnúť až do 90° uhla.

  Tieto viacúčelové vaky môžu byť používanie na utesnenie a testovanie tesností potrubí vodou alebo vzduchom. Univerzálne veľkosti sa môžu roztiahnuť, takže na utesnenie širokej škály rozmerov potrubí potrebujete len niekoľko vakov.

  Oleju odolný vak
  k dispozícii sú aj vaky SAVA v priemere do 1000 mm, v prevedení odolávajúcemu rope a jej derivátom (z nytrilovej gumy)

 • Nafukovacie tesniace...

  Nafukovacie tesniace vaky s väčším prietokom SAVA PLUGSY VP

  Tieto vaky sú určené pre potrubia s priemerom od 100 mm do 1000 mm. Vymeniteľná príruba vaku a ani ostatné súčasti uzáveru nekorodujú. Vaky sú vystužené kevlarovými vláknami a umožňujú jednoduchú a bezpečnú manipuláciu.

  Konštrukčné prevedenie vaku zabezpečuje prietok veľkého množstva odpadových vôd cez vak. Použitie týchto vakov na kontrolu tesnosti pomocou vody alebo vzduchu je taktiež možné.

  Prietokový vak je vyrobený z PPH hadice a je na prednej vybavený vymeniteľnou hliníkovou prírubou so závitom. Hliníková príruba môže byť vymieňaná za účelom prispôsobenia prietoku vakom okamžitým podmienkam a potrebám.

  Všetky vaky sú vybavené rýchlospojkou pre nafukovanie. Počet a veľkosť závesných ôk sa líši v závislosti na rozmere vaku.

 • Nafukovacie tesniace...

  Nafukovacie tesniace vaky vankúšového tvaru SAVA PLUGY a SAVA PLUGSY

  V dôsledku svojej jednoduchej konštrukcie a použitým vysokokvalitným materiálom sú tieto vaky ľahké a flexibilné počas manipulácie a skladovania. Najväčší vak pre priemer potrubia do 2000 mm môže byť vložený kanalizačnou vpusťou o rozmeroch 600x600 mm.

  Manipulácia s týmito vakmi je ľahká a jednoduchá, či sa jedná o potrubia s kruhovým, oválnym alebo eliptickým prierezom. Utesnia potrubia z rôznych materiálov (betón, plast alebo oceľ). Špeciálna zmes gumy je odolná voči poškodeniu a starnutiu.

  Flexibilná, 2" ľahko vymeniteľná hadica je pripevnená k premosťovaciemu vaku. Tieto vaky sú používané na utesnenie a zamedzenie prietoku vody v potrubiach alebo kanalizačných rozvodoch, pri kontrole tesnosti vzduchom.

 • Nafukovacie tesniace...

  Nafukovacie tesniace vaky SAVA PLUGY a SAVA PLUGSY pre potrubia s malým priemerom

  Môžu byť použité vo všetkých druhoch potrubných vedení. Sortiment produktov sa skladá z vakov SAVA určených na utesnenie potrubia s predom definovaným priemerom, ako aj z univerzálnych vakov určených pre utesnenie potrubí s definovaným rozsahom priemerov potrubí.

  Tesniace vaky SAVA PLUGY sú určené na zastavenie prietoku v odpadových potrubiach, alebo ako koncové zátky pri testovaní potrubí stlačeným vzduchom. V gumovom tele tesniaceho vaku SAVA PLUGSY je umiestnená vulkanizovaná hliníková trubka so závitom, na umožnenie prietoku odpadu cez vak. Tieto vaky slúžia aj ako predná zátka potrubia pri vykonávaní vzduchových tlakových testov potrubných vedení.

  Všetky vaky sú vyrábané zo zmesi prírodnej a syntetickej gumy tak, aby boli zachované dobré protisklzové a tesniace vlastnosti. Vaky nie sú na okrajoch vystužené kordom, čo im dáva excelentné rozpínacie a tesniace vlastnosti. Kordy sú vyrobené z nehrdzavejúcich materiálov.

  Tesniace vaky SAVA PLUGY a SAVA PLUGSY s priemerom do 200 mm sú vybavené dušovým nafukovacím valcom, ktorý je vulkanizáciou pripevnený do uzávery. Retiazka je upevnená na stenu uzáveru a vybavená hruškovitým držiakom na jednoduchšiu manipuláciu s vakom a na prevenciu straty vaku skĺznutím do potrubia.

  Tesniace vaky SAVA iných veľkostí sú vybavené nafukovacím ventilom, ktorý je možno v prípade potreby ľahko nahradiť rýchlospojkou. Závesné oko umožňuje vpúšťať a vyťahovať vak z a do potrubia v prípade použitia nafukovacej hadice.

 • Nafukovacie tesniace...

  Nafukovacie tesniace vaky SAVA PLUGY EI a SAVA PLUGSY EI pre potrubia s vajcovitým prierezom

  Tvar prvých troch najmenších veľkostí vakov je prispôsobený tvaru potrubia, dva väčšie rozmery majú vankúšovitý tvar z dôvodu jednoduchšieho vkladania cez kanalizačné vpuste.

  Oba druhy vakov majú vynikajúce tesniace vlastnosti počas vzduchového testu tesnosti potrubia.

  Vaky sú dostupné v piatich veľkostiach v neprietokovom (SAVA PLUGY EI) ako aj v prietokovom (SAVA PLUGSY EI) prevedení.

 • Nafukovacie tesniace...

  Nafukovacie tesniace vaky pre testovanie kanalizačných vpustí SAVA PLUGSY VJ

  Bežný priemer kanalizačnej vpuste je od 610 do 1000 mm. Na testovanie tesnosti kanalizačných vpustí SAVA vyvinula špeciálne vaky vyznačujúce sa jednoduchou manipuláciou. Vak je relatívne krátky a ľahký, vybavený troma závesnými okami na jednoduchú manipuláciu pri vertikálnom osadzovaní pri vkladaní vaku do vpuste.

  Štandardné kompatibilné príslušenstvo umožňuje vykonávať kontrolu tesnosti potrubia vzduchom.

 • Univerzálna dlhé...

  Univerzálne dlhé neprietokové nafukovacie tesniace vaky SAVA PLUGY DC

  V dôsledku ich konštrukcie môžu byť vaky ľahko vkladané do hlavných potrubí pod uhlom prostredníctvom vedľajších potrubí, alebo prepojení. Efektívne utesnenie konca prepojenia a hlavného potrubia je zaručené.

  Tieto vaky sa používajú na testovanie tesnosti vzduchom alebo vodou. Dlhé vaky SAVA PLUGZ DC sú vybavené 100 cm napájacou hadicou a retiazkou s hruškovitým držiakom.

 • Vysokotlakové...

  Vysokotlaké nafukovacie tesniace vaky SAVA PLUGY HP

  Tieto vaky sú vystužené kordom z kevlaru. Špeciálna výstuž prednej a zadnej časti vaku dvojitým kordovým vystužením zaručuje 12 barovým vakom bezpečnosť pri vyšších tlakoch.

  Tieto vaky sa používajú v potrubných rozvodoch s väčším spätným tlakom, ktoré nemôžu byť utesnené štandardnými vakmi.

  Päť veľkostí vakov SAVA je dostupných v prevedení pre tlak 6 alebo 12 barov. Všetky vaky sú vybavené závesnými okami a rýchlospojkou na nafukovanie a vyfukovanie vaku.