Ochrana zdravia, zraku a pokožky na pracovisku

Zľavnené produkty

Ochrana zdravia, zraku a pokožky na pracovisku Žiaden produkt v tejto kategórii

Podkategórie

 • Dávkovací systém Plum...

  Pomoc pri menších zraneniach má byť rýchla, jednoduchá a hygienická

  Tri rôzne požiadavky. Tri typy náplastí.

  Náplasti PLUM QuickFix vyhovujú každým Vašim požiadavkám.
  Elastický PLUM QuickFix je univerzálna náplasť veľmi dobrej kvality.
  Vodovzdorný PLUM QuickFix bol vyvinutý špeciálne k mokrým pracoviskám.
  PLUM QuickFix s vykázateľnými kovovými vláknami je špeciálny typ náplastí, v prvom rade k používaniu v potravinárstve, alebo sa odporučuje na takých pracoviskách, kde je dôležitá ľahká vykázateľnosť. Volajte nás pre ďalšie informácie, alebo navštívte našu webovú stránku: www.retecom.sk

  Výhody jedinečného dávkovacieho systému PLUM QuickFix:

  • Umožňuje okamžitý prístup k náplastiam
  • Poskytne pomoc pri väčšine nehôd rýchlo, jednoducho a hygienicky
  • Manipulácia je možná aj jednou rukou
  • Môžete ho doplniť podľa požiadaviek potrebnými typmi náplastí
  • Ľahko zistíte, ak je dávkovač prázdny
  • Krvácanie viete jednoducho zastaviť bez toho, aby ste zašpinili ostatné náplasti
  • Pre malé rozmery dávkovača mu ľahko nájdete vhodné miesto
  • Malá polička v dávkovači poskytuje miesto pre iné vybavenia prvej pomoci
  • Náplasti sú balené po jednej
  • Je zamykateľný, otvárateľný iba špeciálnym kľúčom

  Lekárnička je veľmi dobre použiteľná pri vážnejších zraneniach, ale stovky menších zranení sa vyskytujú na pracoviskách každodenne. Pri väčšine prípadov potrebujeme iba náplasť, ktorú priložíme na ranu, a môžeme v práci pokračovať.
  PLUM QuickFix Vám umožňuje, aby ste na pracovisku systematizovali prvú pomoc, tým poskytli rýchle riešenie pri menších zraneniach. Nepotrebujete viac času na ošetrenie rany ako je nutné. Systém je hygienický, jednoduchý a je stále po ruke. Treba len vytiahnuť náplasť, nalepiť a v práci môžete ihneď pokračovať.

  Dávkovač náplastí PLUM QuickFix obsahuje 2. náhradného balenia po 45 ks náplastí.

  Praktické náhradné balenia možno skladovať v lekárničke alebo v odkladacom priestore auta, okrem toho na každom mieste, kde sa môžu vyskytnúť menšie zranenia.
  Dávkovač PLUM QuickFix je len 23 cm široký a 13,5 cm vysoký. Obsahuje až 90 ks náplastí. Vďaka jeho malých rozmerov je možné ho namontovať ľubovolné miesto podľa vašej potreby.

 • Očné stanice prvej pomoci

  Dávajte si prísne pozor na bezpečnosť!

  Niekoľko sekúnd môže rozhodnúť o všetkom!

  Zrak je naším najdôležitejším zmyslovým vnemom.

  V nešťastných prípadoch môže ísť len o sekundy, či stratíte zrak alebo nie. Preto môže byť životne dôležité, aby ste sa k fľaši na výplach oči dostali rýchlo. Vzťahuje sa to rovnako na zranenia spôsobené lúhmi a aj kyselinami, keď k zraneniu rohovky dôjde okamžite, ako sa oko s touto látkou stretne. Čas je tiež veľmi dôležitý aj pri malých zraneniach, rýchle vymytie oka zabraňuje zaklineniu sa cudzieho telesa. Preto je dôležité, aby bola fľaša na vyplachovanie oči v blízkosti takých pracovísk, kde je nebezpečie poškodenia oka v dôsledku výskytu prachu, nečistôt a iných činiteľov. Fľaša na výplach očí PLUM je rýchlym a hygienickým riešením pre výplach oka v každej pracovnej fáze.

  Fľaša na vyplachovanie očí PLUM je rýchlym a hygienickým riešením pre výplach oka v každej pracovnej fáze.

  • Systém bol vyvinutý tak, aby ste vedeli opláchnuť oči ľahko a rýchlo. 2 jednoduché pohyby a nádoba je hotová k výplachu. Ergonomický vrchnák fľaše na výplach oči zaručuje ľahké a efektívne vymytie oka a postará sa o odvedenie nečistoty. Jednoznačný návod na použitie na nádobe Vám umožňuje rýchle a správne použitie.
  • Nádoba na vyplachovanie očí PLUM obsahuje sterilný (0,9%-ný) roztok chloridu sodného, ktorý je ako vlastná tekutina oka, tak sa môže obísť vzniku pálčivého pocitu a ďalšiemu znečisteniu, ktoré je rizikom pri výplachu oka obyčajnou vodou. Pri zranení spôsobenými chemikáliami sa odporučuje používať pH Neutral, ktorý je streliný fosfátový buffer (4,9%), tento rýchlo neutralizuje silné kyseliny a lúhy a nastaví pôvodnú 7,4 %-nú pH hodnotu očnej tekutiny.
  • Obsiahly program Vás ubezpečuje o najlepšom a pre Vás najoptimálnejšom riešení. Malé a veľké nádoby pripevnené na stenu na pracoviskách alebo malé nádoby ako mobilné riešenie do vrecka, v špeciálnej taške na opasku, v lekárničke.

  Jednoduchosť - Bezpečnosť - Flexibilita

 • Riešenia Plum pre...

  Dánska značka PLUM predstavuje absolútnu špičku v oblasti starostlivosti o pokožku pred, počas i po pracovnom procese, ako i prostriedky na okamžité ošetrenie zraku pri zásahu cudzou látkou či telesom počas práce. Výrobný program v spoločnosti zahŕňa:

  • krémy na ochranu pokožky počas pracovného procesu
  • krémy na ochranu pokožky počas práce i po práci
  • krémy na ošetrenie pokožky po práci

  Abrazívne pasty a tekuté mydlá na čistenie a umývanie rúk v priemyselných dielňach a prevádzkach, gastro zariadeniach, hoteloch, reštauráciách i administratíve.

  K uvedenému sortimentu samozrejme patria dávkovacie systémy v prevedení sólo, duo a trio i 4,2 Maxi, ktoré umožňujú veľmi presné a efektívne dávkovanie a tým podstatnou mierou šetria náklady na spotrebný hygienický materiál.

 • Lekárničky