Kufor na náradie PARAT CLASSIC

Zobrazené produkty

Kufor na náradie PARAT CLASSIC PLUS CP-7, TSA zámky

581070171_

Novinka

Prémiový kufor vhodný do lietadla, až na 60 ks náradia, vnútorný objem 27 litrov, nosnosť 30 kg,  TSA zámky, v čiernom prevedení.

Viac detailov

Produkt na objednávku, obvyklá dodávka do cca 7-21 dní

292,08 € s DPH

-10%

324,53 € s DPH

Tabuľka dát

Šírka (mm)480
Hĺbka (mm)160
Výška (mm)360
Vnútorný objem (l)24
Hmotnosť (kg)5,0
MateriálX-ABS
ZámokTSA zámok

Detaily

Kufor na náradie PARAT CLASSIC PLUS CP-7, TSA zámky

Vďaka svojej robustnej dvojitej hliníkovej konštrukcii a extrémne odolnému plastovému plášťu X-ABS odolnému proti pošmyknutiu je klasická rada nástrojov CLASSIC spolu s integrovaným TSA LOCK ™ absolútne letovo spôsobilá. Výhodou TSA LOCK ™ je, že vrecia TSA LOCK ™ sa môžu otvárať a kontrolovať nepoškodené bezpečnostnými orgánmi (napríklad na letisku). Puzdro má veľký spodný podnos s krycou doskou pre väčšie zariadenia a niekoľko CP-7 dosiek až pre 60 riadov. Vo veku sa nachádzajú dve malé priehradky na vizitky a dve slučky na pero, ako aj dodatočná priehradka na dokumenty. Rovnako ako všetky modely radu CLASSIC, aj CLASSIC Plus TSA LOCK ™ CP-7 má exkluzívnu rukoväť PARAT: príjemný povrch s mäkkým povrchom je extrémne odolný voči poteniu, olejom a vlhkosti. Vstavané prstové úchytky navyše zabezpečujú najvyššiu úroveň pohodlia pri nosení aj na niekoľkých poschodiach. Ochranné podlahové klzáky sú tiež súčasťou výkonových vlastností tohto náradia PARAT Premium - chránia citlivé pracovné povrchy, ako aj samotný obal pred opotrebovaním a poškodením.


1x panel na uloženie náradie CP-7, pre náradie do 11 mm.
1x vnútorný box s krycou doskou, hĺbka 88 mm, ľubovoľne členiteľný.
Krycia doska s 1x panel na uloženie náradia CP-7, pre náradie do 26 mm
1x obojstranný panel na náradie: 1x panel na uloženie náradia CP-7, pre náradie do 15 mm a 1x panel na uloženie náradia CP-7, pre náradie do 11 mm
1x taška na dokumenty vo veku kufra.

Vnútorné rozmery (š x h x v, mm): 460 x 190 x 310
Hmotnosť (cca g): 5000
Materiál: hliník, X-ABS
Farba: čierna
Nosnosť: 30 kg
Náradie: Široký výber náradia podľa Vaších požiadaviek.

19 iných produktov v rovnakej kategórii